Mézek, lekvárok
Legjava Fűszeres Szilvamártás 200 g
899 Ft
Elsősorban sült húsokhoz, pl. saslikhoz fogyasztják, de halhoz, sült krumplihoz is kiváló. Mártogatni, főleg zöldség fasírtokat, lepényeket leírhatatlanul finom.
Pillanatnyi készlethiány
Elsősorban sült húsokhoz, pl. saslikhoz fogyasztják, de halhoz, sült krumplihoz is kiváló. Mártogatni, főleg zöldség fasírtokat, lepényeket leírhatatlanul finom. Nagyon jól segíti az emésztést, részben a szilva kedvező pektin- és tannintartalma, másrészt a fűszerek és a savanykás íz miatt. A markáns fűszerezésnek köszönhetően, csak 1-2 kanállal tálalunk az ételek mellé, mégis igazi ízélményben lesz részünk.
Hozzáadott tartósítószert, adalékanyagot nem tartalmaz. Hőkezeléssel tartósított.
Hasonló termékek
Kiszerelés: 350g 30%-kal csökkentett energia-, és 40%-kal csökkentett szénhidrát-tartalmú lekvár.
1 025 FtAkácméz csuporban Csomagolta Bivalyos Tanya Kft Származási hely: Magyarország Nettó tömeg: 500g
3 200 Ft45%-al csökkentett energia-, és 45%-al csökkentett szénhidrát-tartalmú lekvár.
1 019 FtHozzáadott tartósítószert, adalékanyagot nem tartalmaz. Hőkezeléssel tartósított.
899 FtMéz - Magvas méz (Váraljai), 250 g Igazi csemege a selyemfűmézhez kevert pirított tökmag.
1 229 FtAz egyik legismertebb és egyben legkeresettebb magyarországi fajtaméz a víztiszta, halványsárga, néha enyhén zöldes árnyalatú akácméz. A jellegzetes akácvirág illatú méz íze egyáltalán nem domináns, sőt inkább lágy és édes.
3 350 Ft



