Herbária meghűlés tüneteit enyhítő teakeverék 10dkg

1 199 Ft

A Herbária Meghűlés tüneteit enyhítő teakeverék gyógynövény-komponensei feloldják a légutakban lerakódott nyákot, enyhítik a köhögési ingert, köptető, fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő, enyhe görcsoldó, izzasztó és immunerősítő hatásúak. 1 kg = 11.990 Ft

Pillanatnyi készlethiány

A Herbária Kisvirágú füzike gyógytea kedvezően befolyásolja a prosztata megbetegedésekkel járó vizelési nehézségeket.

Kezdetben önmagában vagy teakeverék alkotójaként, később a gyógyszeres kezelés kiegészítőjeként alkalmazható, gyulladáscsökkentő hatású növény. 

Szabó Gyuri bácsi, a bükki füves ember szerint a kisvirágú füzike a prosztata karbantartója. Ez a gyógynövény a férfiak megmentője lehet, ha időben elkezdik rendszeresen fogyasztani a teáját. Negyven éves kortól minden férfinak el kellene kezdeni ezt a teát inni, hetente egy csészével. Későbbi használata attól függ, hogy milyen gyakori az éjszakai vizelési inger. Ha kétszer kell felkelni éjszaka, elég három naponta egy csésze füzike teát inni reggel éhgyomorra. A kettőnél többszöri éjszakai vizelési ingernél már naponta egy csésze teát kell inni belőle. Rendszeres használatával a prosztata-megnagyobbodás nem válik rosszindulatú daganattá. 

Csökkenti az éjszakai vizelések számát, lehetővé téve a nyugodt pihenést. Az ürített vizelet mennyiségét is növeli. Gyulladáscsökkentő hatása miatt hólyaggyulladás, hólyagműködési elégtelenség esetén is kiválóan használható, nőknek is ajánlott ezekre a problémákra. Folyamatosan fogyasztható, hozzászokni nem lehet. Ismert káros mellékhatása nincs. 

Elkészítése: csészénként 1 db filtert kell leforrázni 2 dl vízzel, majd lefedve néhány percig hűlni hagyni. Tetszés szerint ízesítve vagy ízesítés nélkül fogyasztható, lehetőleg reggel, éhgyomorra.

Hasonló termékek

Herbária Máté levél filteres tea 20db

Pillanatnyi készlethiány

A máté levél főzete szellemi frissességet adó, élénkítő hatású tea. Kávé helyett is javasolt. Vizsgázóknak, fokozott szellemi megterhelés időszakában különösen ajánlott.

930 Ft
Herbária kamillavirág filter 25db

Pillanatnyi készlethiány

Belsőleg alkalmazva görcsoldó, gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő és enyhe nyugtató hatású gyógynövény.

635 Ft
Bíbor kasvirág virágos hajtás -Echinacea

Pillanatnyi készlethiány

Immunrendszert erősítő hatású. Meghűléses megbetegedések, felsőlégúti és húgyúti fertőzések megelőzésére, kiegészítő kezelésére. Külsőleg a nehezen gyógyuló sebek, bőrgyulladások enyhítésére alkalmazható.

1 090 Ft
Pannonhalmi májvédő filteres tea 20db

Pillanatnyi készlethiány

A teakeverék önállóan vagy kiegészítő kezelés formájában alkalmazható különböző eredetű májbántalmakban, a máj fokozott megterhelése esetén (alkoholfogyasztás) jelentkező májkárosodások, gyomor- és bélbántalmak, epebetegségek megelőző, kiegészítő és utókezelésére. 1 db filter = 45 Ft

890 Ft
Herbária orvosi citromfű levél filterezett 25db

Pillanatnyi készlethiány

Feszültség, nyugtalanság és ingerlékenység esetén, valamint emésztési panaszok, enyhébb gyomorgörcsök esetén ajánlott.

680 Ft
Herbária Körömvirág  szirom 30g

Pillanatnyi készlethiány

Külsőleg a bőr és nyálkahártya gyulladásainak kezelésére, valamint a kisebb sebek gyógyulásának elősegítésére alkalmazható.

650 Ft

Kosár tartalma

A kosár tartalma üres.