Gyógyteák
Pannonhalmi májvédő filteres tea 20db
890 Ft
A teakeverék önállóan vagy kiegészítő kezelés formájában alkalmazható különböző eredetű májbántalmakban, a máj fokozott megterhelése esetén (alkoholfogyasztás) jelentkező májkárosodások, gyomor- és bélbántalmak, epebetegségek megelőző, kiegészítő és utókezelésére. 1 db filter = 45 Ft
Pillanatnyi készlethiány
A Herbária Kisvirágú füzike gyógytea kedvezően befolyásolja a prosztata megbetegedésekkel járó vizelési nehézségeket.
Kezdetben önmagában vagy teakeverék alkotójaként, később a gyógyszeres kezelés kiegészítőjeként alkalmazható, gyulladáscsökkentő hatású növény.
Szabó Gyuri bácsi, a bükki füves ember szerint a kisvirágú füzike a prosztata karbantartója. Ez a gyógynövény a férfiak megmentője lehet, ha időben elkezdik rendszeresen fogyasztani a teáját. Negyven éves kortól minden férfinak el kellene kezdeni ezt a teát inni, hetente egy csészével. Későbbi használata attól függ, hogy milyen gyakori az éjszakai vizelési inger. Ha kétszer kell felkelni éjszaka, elég három naponta egy csésze füzike teát inni reggel éhgyomorra. A kettőnél többszöri éjszakai vizelési ingernél már naponta egy csésze teát kell inni belőle. Rendszeres használatával a prosztata-megnagyobbodás nem válik rosszindulatú daganattá.
Csökkenti az éjszakai vizelések számát, lehetővé téve a nyugodt pihenést. Az ürített vizelet mennyiségét is növeli. Gyulladáscsökkentő hatása miatt hólyaggyulladás, hólyagműködési elégtelenség esetén is kiválóan használható, nőknek is ajánlott ezekre a problémákra. Folyamatosan fogyasztható, hozzászokni nem lehet. Ismert káros mellékhatása nincs.
Elkészítése: csészénként 1 db filtert kell leforrázni 2 dl vízzel, majd lefedve néhány percig hűlni hagyni. Tetszés szerint ízesítve vagy ízesítés nélkül fogyasztható, lehetőleg reggel, éhgyomorra.
Hasonló termékek
Ha Önnek testsúly feleslege van, a teakeverék kiváló kiegészítője lehet a fogyókúrának. 1 db filter = 50 Ft
990 FtA Herbária Máriatövis termés főzete májvédő, májsejtek újraképződését elősegítő hatású. 1 kg = 9750 Ft
390 FtGyulladáscsökkentő, görcsoldó és hámsejt regeneráló hatással rendelkezik. 1 db filter = 31 Ft
620 FtKülsőleg a bőr és nyálkahártya gyulladásainak kezelésére, valamint a kisebb sebek gyógyulásának elősegítésére alkalmazható. 1 kg = 18.000 Ft
540 FtAz alma és a fahéj íz klasszikus kombináció a hideg, téli estékre. 1 db filter = 26 Ft
525 FtBelsőleg alkalmazva görcsoldó, gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő és enyhe nyugtató hatású gyógynövény.
520 Ft