Aszalt gyümölcsök
BCS Liofilizált földieper 20g
1 790 Ft
Egységár: 89 500.00 Ft / Kg
A feldolgozás során nem használnak színezéket és tartósítószereket, adalékanyagokat.
Raktáron
A fagyasztva szárítás egy különösen kíméletes eljárás, amivel a gyümölcs természetes tulajdonságai, színe, íze, illata, valamint ásványi anyag és vitamintartalma változatlan marad. A feldolgozás során nem használnak színezéket és tartósítószereket, adalékanyagokat.
FOGYASZTÁSI JAVASLAT:
natúr formában, vagy gyümölcsteának, feketetea ízesítésére, joghurt vagy egyéb tejkészítmények ízesítésére, dúsítására, sütemények, desszertek alapanyagaként.
Vegetáriánus, paleolit és egyéb diétás étrendekbe kiválóan beilleszthető termék.
Mézben elkeverve a gyümölcs visszanyeri eredeti formáját és így desszertként, vagy akár tea készítésére is alkalmas. Tea készítésénél fontos, hogy a víz 60 foknál ne legyen melegebb, így őrizhetjük meg legjobban a gyümölcsök értékes tulajdonságait.
ÖSSZETEVŐK:
100 % szeletelt eper gyümölcs fagyasztva szárítási technológiával.
200 g friss eper fagyasztva szárításával készül 20 g termék.
Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Sót kizárólag nátrium természetes jelenlétéből adódóan tartalmaz.
Hasonló termékek
Összetevők: mazsola (99,5%), növényi olaj (napraforgó).
780 FtA feldolgozás során nem használnak színezéket és tartósítószereket, adalékanyagokat.
1 640 FtA feldolgozás során nem használnak színezéket és tartósítószereket, adalékanyagokat.
2 550 FtA Lovediet goji bogyója egy fanyar, de édeskés ízű, Kínából és környékéről származó bogyós növény aszalt gyümölcse, melyet most első osztályú minőségben adunk Önnek, hogy minél nagyobb élvezetet nyújtson. 1 kg = 9500 Ft
950 FtÉdes és aromás mazsola.
720 FtA datolya energiatartalmát leginkább a cukor adja, de kis mennyiségben tartalmaz fehérjét is, zsírtartalma pedig elenyésző.
1 290 Ft

